Hledáme DOBRÉHO PPCéčkaře ;)

Kdo jsme?

Jsme DOBRÁ reklamní agentura a naší prací je vytvářet a pečovat o DOBRÉ reklamní kampaně našich klientů. Jsme jediná online marketingová agentura v České Republice, která už déle než 8 let zaměstnává především lidi s různou formou postižení.

Co potřebujeme?

Řady našich klientů rostou stále rychlejším tempem, a proto hledáme nového DOBRÉHO kolegu, který by se staral o jejich reklamní PPC kampaně. Že nevíš, co si pod zkratkou PPC představit? Netušíš, co je to Sklik, Adwords, jak se dělá reklama na Facebooku či Youtube? Je to škoda, bylo by pro nás snazší, kdybys to aspoň trochu znal/a, ale nevadí! Co nevíš, my si Tě doučíme. Důležité je, abys měl/měla otevřenou hlavu, cit pro obchod, matematické a analytické schopnosti a hlavně chuť se učit nové věci, protože náš obor je snad nejrychleji rostoucí a měnící se obor ze všech.

Chceme komunikativního člověka, který se umí perfektně písemně a pokud možno i slovně vyjadřovat. Tvůj hendikep pro nás není překážkou, ale spíš výhodou, která z Tebe dělá někoho unikátního. Věz, že PPCéčka jsou nejen o matematice, analytice, ale i kreativitě a schopnosti vcítit se do zákazníka jakéhokoli inzerenta - od velkých eshopů s čímkoli, po malý hotýlek v Krkonoších.

Jo a abychom nezapomněli - práce s Excelem, Wordem, e-mailem by byl tvůj denní chléb.

Co nabízíme?

Nabízíme Vám náročnou, ale zároveň úžasnou práci! Aspoň nás už téměř 9 let moc baví a dává nám ohromný smysl. Svou práci si budete moci dělat z domu a tehdy, kdy na to máte čas a klid (samozřejmě byste měli být dostupní klientům tehdy, kdy i oni pracují). Budete pracovat v týmu úžasných lidí s nejrůznějšími a velmi inspirativními osudy. Povedou vás největší odborníci na online marketing v ČR i SK. Budete odměňováni podle svého výkonu. A hlavně dáme vám šanci dát světu to DOBRÉ, co ve vás je.

Tak co?

Pokud ti to, co potřebujeme je vlastní a to co nabízíme vyhovuje, SUPER! Pokud umíš dokonce ještě něco navíc, třeba základy programování či práce s grafickými programy, nebo máš zkušenost s provozováním vlastního eshopu, PARÁDA! Napiš nám prosím, co umíš a co máš za sebou na dobra zavináč dobra-agentura tečka cz.

Budeme se moc těšit na Tvé curriculum vitae a motivační dopis, kde nám napíšeš,
proč zrovna Ty jsi pro DOBROU agenturu Ten pravý/ Ta pravá.