Aktuálně obsazeno: Hledáme DOBRÉHO grafika ;)

Aktuálně obsazeno

Omlouváme se všem, kdo došli až na tuto stránku, ale aktuálně nového kolegu na grafiku nehledáme.

Kdo jsme?

Jsme DOBRÁ reklamní agentura a naší prací je vytvářet a pečovat o DOBRÉ reklamní kampaně našich klientů. Jsme jediná online marketingová agentura v České Republice, která už déle než 8 let zaměstnává především lidi s různou formou postižení.

Co potřebujeme?

Řady našich klientů rostou stále rychlejším tempem a čím dál častěji vyžadují služby grafika. Pokud si tykáš s programy od Adobe - Photoshop, Illustrator, InDesign, či kdybys měl/a vzdělání v oboru či alespoň zkušenosti s tvorbou reklam či webovou grafikou, či alespoň pokud máš cit pro grafiku a talent a jsi alespoň částečně kreativní a máš slušné jazykové (vyjadřovací) schopnosti a troufneš si i na náročnou grafickou práci, jsi ta/ten, koho hledáme.

Chceme komunikativního člověka, který se umí perfektně písemně a pokud možno i slovně vyjadřovat. Tvůj hendikep pro nás není překážkou, ale spíš výhodou, která z Tebe dělá někoho unikátního.

Co nabízíme?

Nabízíme Vám náročnou, ale zároveň úžasnou práci! Aspoň nás už téměř 9 let moc baví a dává nám ohromný smysl. Svou práci si budeš moci dělat z domu a tehdy, kdy na to budeš mít čas a klid (samozřejmě je potřeba být dostupní i klientům tehdy, kdy i oni pracují). Budeš pracovat v týmu úžasných lidí s nejrůznějšími a velmi inspirativními osudy. Povedou tě největší odborníci na online marketing v ČR i na Slovensku. Budeš odměňován podle svého výkonu. A hlavně dáme ti šanci dát světu to DOBRÉ, co v tobě je.

Tak co?

Pokud ti to, co potřebujeme, je vlastní a to, co nabízíme, vyhovuje, SUPER! Pokud umíš dokonce ještě něco navíc, třeba základy programování, nebo máš zkušenost s provozováním vlastního eshopu, PARÁDA! Napiš nám prosím, co umíš a co máš za sebou na info@dobra-agentura.cz.

Budeme se moc těšit na Tvé curriculum vitae a motivační dopis, kde nám napíšeš, proč zrovna Ty jsi pro DOBROU agenturu Ta pravá DOBRÁ grafička/Ten pravý DOBRÝ grafik.